Ostanie zawody w roku 2015 - Budějckej xtreme

​Mamy już październik, na dworze coraz chłodniej, coraz krótsze dni – sezon flyballowy pomału dobiega końca. Ostatnim akcentem sezonu jest tradycyjnie turniej Budějckej xtreme , który rozgrywany jest w Czeskich Budziejowicach w drugi weekend października. W tym roku ekipa Unleashed wystawiła drużynę Shake Unleashed czyli kombinację psów z Blade, Road i Space Runners Unleashed. W tej nowej drużynie wystartowali Buddy, Dexter, Jinn, Pris, Spy i Stefa oraz Aga, Ania, Anna, Anka, Dorota, Marta i Robert pod wodzą Darka. Naszym celem było pościganie się, zdobycie kolejnych doświadczeń w warunkach zawodów i…… co tu kryć wygranie w naszej dywizji.

Do Budziejowic dotarliśmy w czwartek wieczorem, więc piątek to był czas odpoczynku dla psów, a dla człowieków – zwiedzania (byliśmy w na wycieczce w browarze Budweiser), smakowania kuchni czeskiej (odkryliśmy wspaniałą knajpę Minipivovar a Restaurace Krajinská 27) oraz zacieśniania więzi drużynowych (setki opowiedzianych kawałów).​

W sobotę w rundzie eliminacyjnej były Speed Trials. Cel był jasny – w pierwszym meczu "ciśniemy" i robimy dobry czas, a później wymieniamy psy – jednym dajemy pobiegać, innym odpocząć. Już w pierwszym wyścigu osiągnęliśmy czas 16,29, a w trzecim zegar pokazał 16,28. To ustawiło nas na pierwszym miejscu przed fazą Double Elimination.

W rundzie finałowej zgranie drużyny (choć w sumie było to zgranie trzech drużyn), doświadczenie ludzi i psów, wzajemne zrozumienie sprawiły, że wygraliśmy wszystkie mecze i zajęliśmy 1 miejsce w 1 dywizji.

Nasza drużyna zanotowała 9 najlepszych czasów tych zawodów.

Wspaniałe zakończenie jakże fantastycznego sezonu.


Featured Posts
Recent Posts
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.

W szczególnych sytuacjach kontaktuj się z nami bezpośrednio. 

Telefon : 0048 601 944737

Email : flyball.unleashed@gmail.com

Unleashed w mediach społecznościowych!

 

Polub, dołącz do nas na Facebook'u!

Najświeższe informacje właśnie tam!

  • s-facebook
Pamiętaj o prawach autorskich!!

 

Materiały zamieszczone na stronie nie mogą być wykorzystywane w dowolny sposób.

Skontaktuj sie z nami, jeśli chciałbyś ich użyć.

​​​© 2015 wszelkie prawa zastrzeżone przez Unleashed

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now