top of page

Nabór do Unleashed

Unleashed Flyball Team poszukuje osób, które kochają psy i sporty drużynowe,

są w stanie trenować systematycznie i jeździć na zawody w weekendy
(kilka razy w roku - również za granicę). Osób z psami, co jest oczywiste, ponieważ parę pies - człowiek traktujemy nierozdzielnie.

 

Kandydat czworonożny powinien tryskać energią, być szczupły, zdrowy, skory do zabawy z właścicielem. Pies  może być rasowy lub nierasowy, wzrost od 30 cm w górę, powinien mieć 6 ukończonych miesięcy, ale prowadzimy psy już po zakończeniu kwarantanny.

Pies nie może przejawiać agresywnych zachowań w stosunku do psów bądź ludzi.

 

Kandydat dwunożny powinien być osobą sprawną fizycznie, dojrzałą, odpowiedzialną, przygotowaną na systematyczny udział w treningach (dwa popołudnia w dni powszednie) oraz wyjazdy weekendowe, w tym zagraniczne (raz, dwa razy w roku).

Nie może stosować bodźców awersyjnych w kontaktach z psem.

 

Nie są wymagane żadne uprzednie szkolenia czy doświadczenia sportowe.

Predyspozycje do flyballu potwierdzimy podczas spotkań, które zaproponujemy po otrzymaniu zgłoszenia. Będą one miały formę aktywnego spaceru.

 

Nie organizujemy kursów ani szkółek. Każdy pies jest inny i będzie szkolony w trybie indywidualnym. 

 

Podczas szkolenia proponujemy różnego rodzaju zabawy, które w sposób niezauważalny dla psa przemieniają się w uwielbiane przez niego zadanie flyballowe. 

W szkoleniu psa stosujemy najnowsze metody komunikacyjne i motywacyjne.

Naturalną skłonność do zabawy “przekierowujemy” na drużynową rywalizację z innymi psami odbywającą się według ściśle określonych zasad.


Szkoleniem psów w Unleashed zajmuje się wieloletni trener psich sportów Dariusz Radomski. Poprowadził Unleashed do wicemistrzostwa Europy 2013 i 2016 oraz Mistrzostwa Europy 2014 i 2015) - kontakt 601944737, dariusz.ra@gmail.com).

 


Nasz fanpage: https://www.facebook.com/unleashedflyball/
 

 

Unleashed Flyball Team jest klubem zarejestrowanym w Związku Sportu Flyball.

Wszelkie informacje o naszym klubie i flyballu znajdziesz tutaj - unleashed.pl

 

 

bottom of page