top of page

DRUŻYNY W UNLEASHED

BLADE RUNNERS UNLEASHED

 

Mistrzowie Europy Flyball 2014 i 2015.

Wicemistrzowie Europy Flyball 2013 i 2016

Najszybsza drużyna Europy 2012, 2013, 2014, 2015.

Pierwsza druzyna na Kontynencie, która w roku 2015 złamała barierę 16 sekund - 15,96 sek. - FILM

 

Zestawiona z myślą o skutecznej rywalizacji z najlepszymi. 
Spokój, profesjonalizm, precyzja, niesamowite tempo. 
Mieszanka doświadczenia, pewności działania, doskonałej techniki, powtarzalności i szybkości wśród psów, doświadczenia, spokoju, precyzji, opanowania, refleksu, odpowiedzialności wśród ludzi.

 

Jesteśmy podwójnie dumni, że po zdobyciu tytułu Wicemistrzów Europy 2013, podczas kolejnych Mistrzostw w 2014 biało-czerwona flaga powiewała już na najwyższym stopniu podium!

Skład Złotej Drużyny z roku 2014 to: Agnieszka Fabryczewska i Seven, Anna Radomska i Pris, Barbara Fazan i Poker, Anna Jaroszek i Jinn, Anna Bielik i Spy, Marta Kowalewska i Pongo, Robert Bielik - boxloader, Dariusz Radomski - coach. 


Mistrzostwo Europy to najwiekszy sukces, jaki nam się przydarzył i on właśnie wyznaczył nam nowe cele - pogoń za czołówka światową. 

Ambicji nam nie brakuje, talentu również, a wsparcia ze strony kibiców - fanów nigdy nie jest za wiele!

ROAD RUNNERS UNLEASHED

Mistrzowie Europy 2013 w dywizji 12.

Na podium Mistrzostw Europy 2014 w dywizji 5.

Na podium Mistrzostw Europy 2015 w dywizji 2.

 

Pierwszym pomysłem na Road Runners było stworzyć drużynę z bardzo doświadczonych psów, w dużej mierze tych, które do niedawna biegały w Blade Runners, a zostały "wygryzione" przez młode wilczki. Miała być to drużyna bezbłędna i szybka - jej najlepszy bieg w roku 2014 trwał 17,78 sek, ale rok później 17,13, a jesienią 2016 już tylko 16,53 sek. Wtedy własnie okazało się, że Road Runners są tak silni, że moga konkurować nawet z Blade Runners!

Road Runners ma prezentować solidny flyball oparty na bardzo dobrym przygotowaniu, obyciu turniejowym i doświadczeniu zarówno psich sportowców, jak i ich przewodników. 

SPACE RUNNERS UNLEASHED

Space Runners to swoiste "poletko doświadczalne" Unleashed.

Gdy wyszkolimy team, psa i handlera, najczęściej miejscem ich debiutu jest Space Runners. Trzon drużyny tworzą jednak zawsze 2-4 bardzo doświadczone teamy, by było na kim się oprzeć.

Nie rozdzieramy więc szat, gdy Space Runners nie sprostają trudom turnieju, ważne jest bowiem, by nowe psy nabierały doświadczenia w ogniu flyballowej walki.

Taka koncepcja drużyny skutkuje nieprzewidywalnością, bo o startujacych w niej psach wiemy jeszcze niewiele, z drugiej strony debiutanci potrafią być bardzo szybcy. W najlepszym biegu sezonu 2014 zatrzymali zegar po zmierzeniu 17,9 sekundy!

 

SHAKE UNLEASHED

Shake Unleashed to okazjonalny miks psów na co dzień startujacych w powyższych drużynach. Niekiedy nie uda się zebrać na zawody lub turniej jednego z flagowych składów, wtedy robimy swoisty koktail, który potrafi "zamieszać" nawet w najsilniejszej stawce!

bottom of page