Kronika Turniejowa Unleashed /0d 2007/

2014

 

Unleashed Blade Runners z psami:

PRIS, SEVEN, POKER, SPY, LULA, PONGO, JINN

 

European Flyball Championship, Francja

Mistrzostwo Europy (dywizja 1)

1. miejsce Speed Trial , czas 16,07 - Rekord Europy!

Eager's Cup, Czechy

1. miejsce w Speed Trial, czas 16,27

Zwycięstwo Pucharu Turnieju Eager's Cup Czechy

Dog Games Spring, Zielonki (dywizja 1)

1. miejsce Round Robin, czas 16,42

1. miejsce Double Elimination, czas 16,87

Dog Games Summer, Warszawa (dywizja 1)

1. miejsce Speed Trials, czas 16,38

1. miejsce Double Elimination, czas 16,45

 

Unleashed Road Runners z psami:

DIDI, PIPER, BAZYL, GRETA,

C-MO, MIMI, DEXTER, BUDDY, PIPER, STEFA

Eager's Cup, Czechy (dywizja 2)

2. miejsce w Spped Trials, czas 17,94

5. miejsce w Round Robin, czas 18,06

European Flyball Championship, Francja

2. miejsce Speed Trials, czas 18,01

3. miejsce Double Elimination 18,21

Budejicka Xtreme, Czechy

1. miejsce Speed Trial, czas 17,78

1. miejsce Double Elimination, czas 18,02

Dog Games Spring (dywizja 2)

3. miejsce Round Robin, czas 20,47 

1. miejsce Double Elimination czas 20,13

Dog Games Summer, Zielonki (dywizja 2)

2. miejsce Speed Trials, czas 18,65 

1. miejsce Double Elimination, czas 18,51

Dog Games Fall, Zielonki (dywizja 2)

1. miejsce Round Robin, czas 20,42

1. miejsce Double Elimination, czas 20,13

 

Unleashed Space Runners z psami:

BAZYL, PONGO, TORA, LULA, DEXTER, SHERRY (gościnnie)

European Flyball Championship, Belgia

Mistrzostwo Europy (dywizja 4)

2. miejsce Speed Trials , czas ,

5. miejsce Double Elimination

Dog Games Spring (dywizja 1)

3. miejsce Speed Trials, czas 19,67

Dog Games Summer, Zielonki (dywizja 1)

2. miejsce Speed Trials, czas 18,14 

2. miejsce Double Dlimination, czas 18,33

 

2013

 

Unleashed Blade Runners z psami:

ZAP, PRIS, BUDDY, SEVEN, POKER, MIMI, SPY

European Flyball Championship, Belgia

Wicemistrzostwo Europy (dywizja 1)

1. miejsce Speed Trial , czas 16,32

Eager's Cup, Czechy

1. miejsce w Round Robin, czas 16,82

Zwycięstwo Pucharu Turnieju Eager's Cup Czechy

Budejcka Xtreme, Czechy

1 miejsce Speed Trial, czas 16,33

1. miejsce Double Elimination, czas 16,24

Dog Games Spring, Zielonki

1. miejsce Round Robin,

1. miejsce Double Elimination

Dog Games Summer

1. miejsce Round Robin,

1. miejsce Double Elimination

Dog Games Fall

1 miejsce Speed Trial,

2. miejsce Double Elimination

 

Unleashed Road Runners z psami:

ANDZIA, DIDI, FRANKA, PIPER, STEFA, BAZYL, GRETA,

C-MO

Eager's Cup, Czechy

3. miejsce w Round Robin, czas 19,52, dywizja 5

European Flyball Championship, Belgia

Mistrzostwo Europy (dywizja 12)

1. miejsce Speed Trial , czas 19,76

1. miejsce Double Elimination

Budejicka Xtreme, Czechy

1. miejsce Speed Trial, czas 18,87

1. miejsce Double Elimination, czas 18,87

Dog Games Spring

2. miejsce, czas 18,53 (dywizja 1)

Dog Games Fall

1. miejsce Round Robin, czas 20,42

1. miejsce Double Elimination, czas 20,90

 

 2012

 

Unleashed Blade Runners z psami:

ZAP, PRIS, BUDDY, C-MO, POKER, MIMI, SPY

European Flyball Championship, Anglia

4. miejsce Double Elimination (dywizja 1)

1. miejsce Speed Trial , czas 16,34

Eager's Cup, Czechy

1. miejsce w Round Robin, czas 16,79

1. miejsce w Double Elimination, czas 16,76

Zwycięstwo Pucharu Turnieju Eager's Cup Czechy

Budejcka Xtreme, Czechy

4. miejsce Round Robin, czas 17,26

2. miejsce Double Elimination, czas 16,91

 

Unleashed Night Mares z psami:

ANDZIA, DIDI, FRANKA, PIPER, STEFA, C-MO, BAZYL

Eager's Cup, Czechy

4. miejsce w Speed Trial, czas 19,68, dywizja 3

6. miejsce w Doble Elimination, czas 19,52, dywizja 3

Budejicka Tlapka, Czechy

5. miejsce w Speed Trial, czas 18,70, dywizja 2

5. miejsce w Doble Elimination, czas 18,62, dywizja 2

 

 

 

 

 

2011

 

Unleashed Alfa z psami:

ZAP, KIWI, C-MO, POKER, MIMI

Eager's Cup, Czechy

1. miejsce w Speed Trial, czas 17,45, dywizja 1

3. miejsce w Double Elimination, czas 17,84, dywizja 1

European Flyball Championship, Niemcy

4. miejsce Double Elimination, czas 17,87, (dywizja 2)

1. miejsce Speed Trial , czas 17,12, (dywizja 2)

 

Unleashed Beta z psami:

ANDZIA, RUMOR, FRANKA, PIPER, HOLY, BAJKA

Eager's Cup, Czechy

2. miejsce w Round Robin, czas 20,66, dywizja 3

5. miejsce w Doble Elimination, czas 20,45, dywizja 3

European Flyball Championship, Niemcy

2. miejsce Double Elimination, czas 20,90, (dywizja 11)

2. miejsce Speed Trial , czas 20,48, (dywizja 11)

 

 

 

 

 

2010

 

Unleashed Alfa z psami:

TYMON, C-MO, SPARKY, ARSI, FRANKA, POKER, ANDZIA, ZAP

Dog Live Trophy, Niemcy

3. miejsce czas 18,12, dywizja 1

Eager's Cup, Czechy

4. miejsce w Round Robin, czas 18,37, dywizja 1

4. miejsce w Double Elimination, czas 24,31, dywizja 1

European Flyball Championship, Belgia

4. miejsce  (dywizja 4)

 

Unleashed Beta z psami:

MAJA, BUDDY, FRANKA, ULFI, BAJKA, RUMOR, LAST

Dog Live Trophy, Niemcy

2. miejsce w Round Robin, dywizja 3

2. miejsce w Double Elimination, dywizja 3

Eager's Cup, Czechy

3. miejsce w Round Robin, czas 19,96, dywizja 3

2. miejsce w Double Elimination, czas 20,06, dywizja 3

European Flyball Championship, Belgia

7. miejsce, czas 20,05, (dywizja 6)

 

2009

 

Unleashed Alfa z psami:

RUDA, ULFI, FRANKA, TYMON, RUMOR, ANDZIA

Eager's Cup, Czechy

3 miejsce w Round Robin, czas 19,64, dywizja 1

5 miejsce w Double Elimination, czas 19,62, dywizja 1

European Flyball Championship, Niemcy

7 miejsce  (dywizja 2)

 

Unleashed Gamma z psami:

MAJKA, SPARKY, JINX, ARSI, BAJKA

Eager's Cup, Czechy

5. miejsce w Round Robin, czas 19,52, dywizja 1

3. miejsce w Double Elimination, czas 19,58, dywizja 1

 

Unleashed Beta z psami:

KARMEL, KOKA, LAST (gościnnie), LOPEK, ZORIKA (gościnnie)

Eager's Cup, Czechy

5. miejsce w Speed Trial, czas 21,90, dywizja 3

5. miejsce w Double Elimination, czas 23,82, dywizja 3

European Flyball Championship, Belgia

7. miejsce,  (dywizja 6)

 

2008

 

Discbusters Unleashed z psami:

TYMON, JINX, SPARKY, ULFI, ARSI

Eager's Cup, Czechy

3. miejsce w Double Elimination, czas 19,25, dywizja 1

 

Discbusters Unleashed Again psami:

LAST, BAJKA, TEDDY, KARMEL, RUMOR

Eager's Cup, Czechy

4. miejsce w Double Elimination, czas 24,24, dywizja 2

 

Unleashed Alfa z psami:

TYMON, JINX, SPARKY, ULFI, FRANKA

European Flyball Championship, Czechy

3. miejsce Round Robin, czas 18,52, dywizja 2

3. miejsce Double Elimination, czas 18,64, dywizja 2

 

Unleashed Beta z psami:

LAST (gościnnie), BAJKA, TEDDY, KARMEL, RUMOR, ARSI

Eager's Cup, Czechy

2. miejsce w Round Robin, czas 20,10, dywizja 5

3. miejsce w Double Elimination, czas 20,23, dywizja 5

 

2007

 

Discbusters  z psami:

TYMON, JINX, ULFI, KARMEL, BAJKA

Mistrzostwa Polski Katowice

2. miejsce, czas 20,40, dywizja 1

Eager's Cup, Czechy

4. miejsce w Round Robin, czas 20.33, dywizja 2

2. miejsce w Double Elimination, czas 19,92, dywizja 2

W szczególnych sytuacjach kontaktuj się z nami bezpośrednio. 

Telefon : 0048 601 944737

Email : flyball.unleashed@gmail.com

Unleashed w mediach społecznościowych!

 

Polub, dołącz do nas na Facebook'u!

Najświeższe informacje właśnie tam!

  • s-facebook
Pamiętaj o prawach autorskich!!

 

Materiały zamieszczone na stronie nie mogą być wykorzystywane w dowolny sposób.

Skontaktuj sie z nami, jeśli chciałbyś ich użyć.

​​​© 2015 wszelkie prawa zastrzeżone przez Unleashed

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now